اطلاعیه امنیتی Meltdown and Spectre

با سلام خدمت کاربران گرامی طی هفته گذشته با باگی در سی پی یو های Intel مواجه شدیم که با آپدیت سرور ها قابل رفع نمی باشد و می بایست از طریق سیستم عامل نصب شده ی سرور مجازی / اختصاصی رفع گردد. سوالاتی ... ادامه مطلب »

27 دی 1396
انتقال سرور میزبانی وب + آپدیت

باسلام   باتوجه به اصل مشتری مداری و ارتقا کیفیت سرویس دهی تصمیم به ارتقا و انتقال سرورمیزبانی وب از فرانسه به آلمان گرفته ایم.   پروسه انتقال سرور در تاریخ 1396/07/28 ساعت 20:00 انجام میگردد ، لطفا ... ادامه مطلب »

27 مهر 1396
درگاه پرداخت بانک پاسارگاد

باسلام   باتلاش و همکاری های انجام شده بین گروه میزبانی ای سرور و بانک پاسارگاد (پرداخت الکترونیک پاسارگاد) درگاه پرداخت این بانک به روی سامانه کاربری فعال گردید.   کاربران گرامی میتوانید از ... ادامه مطلب »

24 تیر 1396
باج افزار پتیا خطرناک تر از واناکرای

شرکت‌های بزرگ و شماری از سازمان‌های دولتی در روسیه، اوکراین و بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی از ساعاتی پیش هدف یک حمله سایبری وسیع قرار گرفته‌اند. گزارش‌ها حاکی است سیستم‌های ... ادامه مطلب »

8 تیر 1396
هک گسترده سیستم عامل ویندوز توسط باج افزار WannaCry در سراسر جهان

باسلام ، وقت بخیر   ب​ه نقل از یک کارشناس شرکت امنیت سایبری "آواست" گزارشی منتشر شده است که نشان میدهد، طی بامداد شنبه گذشته حملات سایبری به  بیش از ۷۵ هزار حمله در نزدیک به صد کشور جهان​ توسط ... ادامه مطلب »

24 اردیبهشت 1396
انتقال سرور میزبانی وب

باسلام   باتوجه به اصل مشتری مداری و ارتقا کیفیت سرویس دهی تصمیم به ارتقا و انتقال سرورمیزبانی وب از انگلیس به فرانسه گرفته ایم.   پروسه انتقال سرور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ساعت 23:00 انجام میگردد ، ... ادامه مطلب »

23 اردیبهشت 1396
رفع مشکل پنل مدیریت سرورمجازی

باسلام   همانطور که اطلاع دارید پنل تحت وب مدیریت سرورمجازی به دلیل ناسازگاری با WHMCS 7 به مدت 2 هفته غیرفعال بود که با تلاش و پیگیری واحد فنی ای سرور مجدد این ماژول با ظاهری جدید فعال گردید.   از ... ادامه مطلب »

17 اردیبهشت 1396
گواهینامه SSL رایگان در ای سرور

Let’s Encrypt یک صادر کننده ی SSL از نوع رایگان است . مدتی است که در هاست های وب داده امکان استفاده از این نوع اس اس ال فراهم شده است و کاربران گرامی میتوانند وب سایت هایشان را مجهز به پروتکل امن SSL ... ادامه مطلب »

24 فروردین 1396
فروش ویژه سرورمجازی آلمان با انتخاب منابع توسط مشتری

فروش ویژه سرورمجازی آلمان آغاز گردید :   در این آفر مشتریان عزیز میتوانند با توجه به نیاز خود منابع سرورمجازی (پردازنده ، رم ، هارد) را انتخاب نمایند.   همچنین گروه میزبانی ای سرور به رسم مشتری ... ادامه مطلب »

13 فروردین 1396
فروش ویژه فضای میزبانی وب پایه اقتصادی به تعداد محدود

فروش ویژه میزبانی وب پایه آغاز گردید:   کاربران گرامی میتوانند از تاریخ 25 اسفند 95 با توجه به نیاز خود پلن میزبانی وب پایه مدنظر خود را خریداری و به صورت آنی دریافت نمایند..   این سرویس برای ... ادامه مطلب »

24 اسفند 1395